Vybrat název pro můj salon pro mne nebylo jednoduché. Hodně jsem přemýšlela. Mělo to být něco výstižného pro atmosféru, kterou jsem chtěla ve svém salonu vytvořit, atmosféru uvolnění, lehkosti a pohody. Nakonec jsem svůj salon nazvala “Dotek motýla“. Motýl, létající z květu na květ, ve mněevokuje pocit něžnosti, krásy, uvolnění, lehkosti pohybu a klidné mysli.

A to je přesně ono! Mou snahou je, abyste s takovými pocity ode mne odcházeli –krásní, uvolnění, odpočatí, nabití energií…

Snažím se vytvořit malý salon, kde budete cítit domácí pohodu a přátelskou atmosféru, kde budete vstřebávat pozitivní energii a tu pak předávat dál, třeba svým blízkým až přijdete domů. Ale zároveňsalon, který Vám nabídne dostatečnou šíři služeb v komplexní péči o tělo, abyste měli „vše v jednom“a těmi jsou kosmetika, masáže, pedikúra, manikúra a další…

Svou práci dělám již 12 let a cítím, že jsem zvolila dobře. Dělám ji kvalitně a poctivě, s láskou a těší mě, když mě za to mé klientky a klienti oceňují. Nabíjí mě to. V průběhu své praxe se stále učím něco nového jak profesně tak lidsky a to mě baví. Baví mě být kreativní a vymýšlet pro Vás nové služby, které Vám pak mohu nabídnout.

Mým mottem je „Život je dar“

Proto se snažme prožít jej intenzívně a kvalitně, s dobrým pocitem ze sebe sama a v dobré kondici. Dovolte mi, abych byť jen nepatrným dílem ke kvalitě Vašeho života přispěla.

Vaše Eva Vlčková