Super triky k dokonalému líčení

Neustále se sama sebe ptáte, jak je možné, že ostatní ženy, vypadají dokonale, líčení jim vydrží po dobu několika hodin a k tomu navíc působí svěže, jako by právě přišly od vizážistky? Není to nic složitého. Stačí se naučit pár fíglů a i vy budete celý den za hvězdu. Máme je pro vás!

FÍGL PRVNÍ: HYDRATOVANÁ PLEŤ JE ZÁKLAD

Zřejmě si budete říkat, že jsme vám neprozradily žádné tajemství, ano, tato rada je všeobecně známá, ale ne každá žena ji bere na vědomí a řídí se jí. Proto si ji rozhodně vezměte k srdci a pravidelně vaši pleť a oblast dekoltu krémujte a hydratujte, a to jak v létě, tak v zimě. A pamatujte! Největším hříchem je neodlíčit se a zaplácnout si zbytky líčení hutným krémem. Vaše póry nebudou moci dýchat a na nevzhledné hnisavé pupínky tak máte zaděláno.

Tip: Také mastnou pleť je potřeba pravidelně promazávat, pro tyto účely se zamilujete do výrobku od Biodermy, Sebium Mat Tinted Fluid, cena cca 409 Kč.

FÍGL DRUHÝ: BÁZE POD MAKE-UP A OČNÍ STÍNY

Že o ní slyšíte prvně? Jedná se o kosmetický přípravek, který navýší odolnost vámi zvoleného make-upu a očních stínů tak, že vám vydrží mnohonásobně déle svěží, než kdybyste ji nepoužily. Pokud vás čeká náročný den v kanceláři, kde musíte působit upraveně, rozhodně neváhejte, ušetříte si tak hromadu času nanášením nové vrstvy líčidel.

FÍGL TŘETÍ: ŠTĚTCE MAJÍ SVŮJ VÝZNAM

Líčíte se za pomoci štětců nebo si vystačíte bez nich? Make-up nanesete za pomoci prstů, stíny aplikujete štětečkem, který byl přibalený spolu s nimi a tak vlastně žádné štětce nepotřebujete? Ne tak docela! Štětce vám umožní bezchybně se nalíčit. Objevte štětce na tvářenku, stíny, make-up, rty nebo na gelové linky a další. Uvidíte, že dát očím jiskru s profesionálním štětcem, bude pro vás mnohem snazší a hlavně výsledný efekt bude stát za to. Pokud nemáte ponětí, jak se štětci pracovat, mrkněte na video, kde vás beauty blogerka provede důležitými kroky, které promění vaše líčení na umělecké dílo. Naučit se líčit je totiž takové menší umění.

FÍGL ČTVRTÝ: PŘEPUDRUJTE SI RTY

Nechápete, v čem vězí ten fígl, že všechny ženy mají krásně rudé rty a vám se rtěnka za několik minut smázne a dá se říct, že úplně zmizí? Důležité je především se o citlivou pokožku rtů dostatečně starat, obruste ji za pomoci zubního kartáčku, přemázněte domácím medem od včelaře (ten dezinfikuje i hydratuje) a před nanesením barvy rty poprašte pudrem. Pak použijte konturku a nakonec zvolený odstín rtěnky.